Sağlık Bakanı’nın da ifade ettiği gibi Corona sürecinden itibaren dünya top yekün yeni dünya düzenine sert geçiş yapıyor. Şaibelere ilerleyen süreç kendisiyle çelişen kararlarla sorgulanması gerektiği gibi sorgulanmıyor, sorgulanamıyor, adeta teslim ediliyoruz. 

Özellikle Türkiye’de yaşanan hem siyasi, hem ekonomik hem de sağlık adı altındaki dayatma ve baskıcı süreç psikolojik bir savaşa, silahsız 3.dünya savaşına, biyolojik harp stratejisine dönüştü. Plandemi adını verdiğimiz süreci sorgulayan, araştıran bir çok insanla her hafta farklı mekân ve yerlerde bir araya geldik, geliyoruz. Büyük buluşmanın alt yapısını oluşturmaya, devletimizi, milletimizi bu tuzaktan kurtarmak ve uyandırmaya vesile olmak için çaba sarf ediyoruz. Kabul edelim, etmeyelim küresel güçlerin ve maşalarının sistemini yaşıyoruz. İnsanlık değişim yaşıyor. 

Bugüne kadar bildiklerinizi hep unutun. Çünkü tüm taşlar yer değiştirdi. Güvendiğiniz dağlar sizi teslim etti. Biz yola çıktık. Gördüğünüz bu insanların tek bir kılına zarar gelmemesi için her şeye hazırız! Biz doğru olanı yapıyoruz. Çünkü insana has irade emanettir. Biz bu emanete sahip çıkıyoruz. Dünyanın 2.seansı bir daha yok. 

Bu tuzağa eğilir; ya ömür boyu teslim olur köle gibi yaşarsınız ya da köleliğe teslim olmaz emanetinize sahip çıkarsınız. Biz işte meydandayız. Kimseyle kavgamız yok. Devlet bizim, devlet biziz. Millet bizim, millet biziz. KORKU YOK, ENDİŞE YOK, BEN YOK, O YOK, BU YOK. BİZ VARIZ. BİZ HEPİMİZ, BİZ HEPİMİZ..

PLANDEMİ BÜYÜK BULUŞMA PLATFORMU HER ŞEY İNSANLIK İÇİN
biz-kimiz.jpg