DUYURULAR

 • 2 Kasım 2021 Kastamonu Buluşması - TAMAMLANDI
  Plandemi Büyük Buluşma Platformu Olarak 2 Kasım 2021 tarihinde  Kastamonu'da buluşma gerçekleştireceğiz. İnsanlık İçin El Ele Diyerek Tüm İnsan Ailemizi Bekliyoruz.
 • 30 Ekim 2021 Rize Buluşması - TAMAMLANDI
  Plandemi Büyük Buluşma Platformu Olarak 30 Ekim 2021 tarihinde  Rize'de buluşma gerçekleştireceğiz. İnsanlık İçin El Ele Diyerek Tüm İnsan Ailemizi Bekliyoruz.
 • 25 Ekim 2021 Adana ve İskenderun Buluşması - TAMAMLANDI
  Plandemi Büyük Buluşma Platformu Olarak 25 Ekim 2021 tarihinde saat 13'te Adana'da 16:30'da da İskenderun'da buluşma gerçekleştireceğiz. İnsanlık İçin El Ele Diyerek Tüm İnsan Ailemizi Bekliyoruz.
 • 6 Eylül 2021 Adana Buluşması - TAMAMLANDI
  Plandemi Büyük Buluşma Platformu Olarak 6 Eylül 2021 tarihinde  Kocaelinde buluşma gerçekleştireceğiz. İnsanlık İçin El Ele Diyerek Tüm İnsan Ailemizi Bekliyoruz.
 • 29 Ağustos Sancaktepe'de Kölelik Sistemine Dur Diyoruz - TAMAMLANDI
  Aşı ve zorunlu PCR, Maske uygulamasına tepki amacıyla 29 Ağustos 2021 Pazar günü İstanbul Sancaktepe'de miting düzenlenecek. İnsanlık İçin El Ele Diyerek Tüm İnsan Ailemizi Bekliyoruz.
 • 26 Haziran 2019 Büyük Miting - TAMAMLANDI
  Plandemi gerçeklerinin anlatılacağı, bir çok hususun birebir ifade edilip sesli organizasyona dönüşecek olan, gayesi insan olan, insani duyguların birleşeceği tarihi Büyük Buluşma mitingi için kolları sıvadık. Devletimizin bilgisine dilekçelerimizi ve gerekçeli kararımızı sunduk. Doktorların, avukatların yer alacağı Büyük Buluşma’nın amacı fıtratımıza sahip çıkmak yeni dünya düzeniyle yapılmak istenen kontrollü insan modeli ve fıtrata aykırı durumların ciddiyetle tehlikeli sürece sürüklendiğini anlatmak. Resmi ve yasal yollarla devletimizin, milletimizin geleceğini düşünerek hareket ettiğimiz bu kucaklaşmayı İstanbul’da yapma niyetli ve gayretliyiz. Bu sebeple bu hafta köşe yazımda eski bir yazıma yer vererek satırlarımı noktalamak istiyor ve sizleri daha önce okuduğunuz veya şimdi okuyacağınız, “YANGIN VAR!..” başlıklı köşe yazımla baş başa bırakıyorum.