Aşılananlar ne kadar yaşayacak?

Herkes Bill Gates'in kim olduğunu biliyor. Klaus Schwab'ın kim olduğunu giderek daha fazla insan biliyor.Herkes Bill Gates'in kim olduğunu biliyor. Klaus Schwab'ın kim olduğunu giderek daha fazla insan biliyor.Merkel'in bilgiye ihtiyacı yok. Ama Dr. Mylo Canderian'ın kim olduğunu muhtemelen çok az insan biliyor.Veneden onu şeytanın Büyük Sıfırlama adlı generallerinin sırasına koydum, sevgili okuyucular 

 Dr. Canderian kimdir?

Canderian – Gates, Schwab, Soros, Merkel, Spahn, Fauci ve yüzlercesi gibi burada tahmin ediyorum – şeytanınCanderian – Gates, Schwab, Soros, Merkel, Spahn, Fauci ve yüzlercesi gibi burada tahmin ediyorum – şeytanınBüyük Büyük Sıfırlama denilen generallerinden biri. Aşağıdaki makalenin giriş bölümünde (Dr. Henry Makow'unweb sitesinde), yazar Steven Fishman Canderian hakkında yazıyor:

"Açıkçası, Dr. Canderian, Georgia Guidestones'un nadiren tartışılan ilke 10'unu takip eden bir 'genosidal"Açıkçası, Dr. Canderian, Georgia Guidestones'un nadiren tartışılan ilke 10'unu takip eden bir 'genosidalküreselci' olarak adlandıracağım şeydir, 'Dünya'da kanser olmayın; doğaya yer bırakın." Dr. Canderian,dünya nüfusunun yüzde 95'inin bir an önce ötenazi yapılması gereken "işe yaramaz parazitler" olduğunainanıyor."Steven Fishman, 22 Temmuz 2021 https://www.henrymakow.com/2021/07/how-long-do-vaccinated-have-to.html )

Fishman,Canderian'dan "arkadaşı" olarak bahsediyor, hiçFishman,Canderian'dan "arkadaşı" olarak bahsediyor, hiçanlayamıyorum. Bu arkadaşlık ifadesi, Fishman'ın Canderian ileyaptığı ve aşağıda okunabilecek röportajına karanlık bir gölgedüşürüyor. Daha da azını, masonların dünyayı "insanlık vebasından"kurtarmak için görev ve yükümlülüğünün ateşli bir destekçisiolduğunu söyleyen birinin bir kişiye arkadaşı olarak sesleniyorolmasını daha da az anlayabiliyorum. Ve başlangıçta Masonlardangelen bu veba tanımı anlamında, açıkça küresel bir soykırımüzerinde çalışıyor ve Georgia Guidestones'un yönergelerininuygulanmasını sağladı:insanlığın 500 milyon kişiye azaltılması onungörev hayatının işi.

Georgia Guidestones'un 1980 yılında Scientology'nin kurucusu L. Ron Hubbard tarafından kurulduğu çok azGeorgia Guidestones'un 1980 yılında Scientology'nin kurucusu L. Ron Hubbard tarafından kurulduğu çok azkişi biliyor. 500 milyon insanın tahttan indirilmesinin amacı gezegeni Scientologistlere ayırmaya hizmetetmekti. Kendisini "Deccal" olarak gören Hubbard, robert C. Christian adı altında inşaatı bizzat denetledi. BillGates, depopülasyonu kalbe(kaynağa)götüren bir Scientologist idi. Scientology, yeni tipte ve muhtemelendünyanın en büyük özel istihbarat teşkilatı olan küresel olarak faaliyet gösteren, kesinlikle hiyerarşik olarakyapılandırılmış bir Amerikan mezhebidir. Scientology, insanları özellikle Scientology çizgisine getirmek içinkısmen CIA ve Tavistock Enstitüsü tarafından geliştirilen sofistike psikolojik manipülasyon yöntemleriyle(mkUltra) çalışır. Büyük olasılıkla, Scientology ABD Derin Devleti'nin önemli bir parçasıdır* ve CoronaPlandemik'i yaratan ve uzun zamandır çoğu önde gelen virolog tarafından inkar edilemez kanıtlarla ölümcülbir biyolojik silah olarak tasvir edilen bir serumla aşılama yoluyla insanlığın yüzde 90'ının toplucaöldürülmesini savunan süperlogue illuminati ile yakından bağlantılıdır.

Canderian, Covid-19 serumunun bir başka toksik bileşeninden çok daha fazlası olan grafen oksit olarakCanderian, Covid-19 serumunun bir başka toksik bileşeninden çok daha fazlası olan grafen oksit olarakbildiğimiz bu küresel soykırım için neredeyse şeytani bir araç geliştirdi. Grafen oksit - ana makaledeokuyacaksınız - aşılananların ölüm zamanının tam olarak yıla ayarlanabileceği moleküler saattir. Bu nasılişliyor, aşağıdaki röportajda Canderian'ın ağzından öğreneceksiniz.

Grafen oksit nedir?

Eski bir Pfizer çalışanı olan Karen Kingston, Covid aşılarında grafen oksit bulunduğunu doğruladı. Stew PetersEski bir Pfizer çalışanı olan Karen Kingston, Covid aşılarında grafen oksit bulunduğunu doğruladı. Stew PetersShow'da "Bu bilgiyi bulmak son derece zor",dedi. Peters'a korona aşılarında grafen oksit bulunup bulunmadığısorulduğunda, kesin bir şekilde cevap verdi:"Yüzde 100, bu reddedilemez."

Kingston, bu bileşenin insanlar için toksik olduğu ve kelimenin tam anlamıyla İnternet'eKingston, bu bileşenin insanlar için toksik olduğu ve kelimenin tam anlamıyla İnternet'ebağlanabildiği için aşıların patentlerinde belirtilmediğinden şüpheleniyor. "ölmedenönce insanlara ne kadar enjekte edebileceklerini inceliyorlar. Biz kobaylarız."Etkinleştirildiğinde, hasara ve ölüme neden olabilirler. Eski Pfizer çalışanı, grafen'inelektrik aktarabileceğini açıkladı. Grafen pozitif bir yüke sahip olduğunda, temas ettiğiher şeyi yok eder. Şu anda, parçacıklar nötr olarak yüklü. Elektromanyetik bir alantarafından aktive edilirlerse (MM: Bu elektrik alanını yayabilen G5 antenlerinin büyükgenişlemesinin nedeni muhtemelen budur),hasar ve ölüm meydana gelebilir. Kingston,bunun vücutta kaç nanopartikül olduğuna ve nerede olduklarına bağlı olduğunu söyledi. Bilgileri okuduğunda,şiddetli bir şekilde ağladı. "Bir kadının bu kadar ağlayabildiğinden haberim yoktu", dedi. "Bunlar biyolojiksilahlar. Bu planlı bir soykırımdır."  https://uncutnews.ch/ehemaliger-pfizer-mitarbeiter-bestaetigt-ja-es-gibt-graphenoxid-im-corona-impfstoff-und-das-ist-der-grund/

Büyük Sıfırlama Psikopatı ile Röportaj

Grafen oksitin mucidi ve ölümcül kitle aşılarının geliştirilmesi alanında Yeni Dünya Düzeni'nin en önemli bilimGrafen oksitin mucidi ve ölümcül kitle aşılarının geliştirilmesi alanında Yeni Dünya Düzeni'nin en önemli bilimadamlarından biri ile yapılan son derece anlayışlı bir röportajı aşağıda okuyun. Dr. Canderian (hiçbir fotoğrafıbulunamayan) psikolojik olarak bir psikopat olduğunu tüm ifadelerinde ortaya koymaktadır* (bunlar, eylemleriiçin herhangi bir şefkat, pişmanlık, herhangi bir sorumluluk duygusundan yoksun ve orantısız bir şekilde ciddisuçlular ve seri katiller arasında bulunan insanlardır). Bir psikopat olarak, NWO, WWF, WHO, Bill & MelindaGates Vakfı ve yukarıda belirtilen "Scientology Kilisesi" gibi yüzlerce alt kuruluşta bulunanlar gibi satanistkuruluşlar için uygun aday ve işbirlikçidir. Acımasızlıkları nedeniyle, yüksek zeka ile birleştiğinde, psikopatlarekonomik ve siyasi liderlik pozisyonlarında çok sık bulunurlar. Burada Alman siyasi psikopatlarının isimlerinizikr etmek zorunda değilim. onlar açıktır: Psikopatların düzenini tanıyan herkes onları bulacaktır: Ve siyasetintepesinde yığılmış.

https://www.netdoktor.de/krankheiten/dissoziale-persoenlichkeitsstoerung/psychopathie/

https://michael-mannheimer.net/2021/09/06/wie-lange-werden-die-geimpften-leben-die-antwort-des-erfinders-von-graphenoxid-wird-sie-entsetzen/

https://erkennepsychopathie.wordpress.com/2012/05/01/woran-man-einen-psychopathen-erkennt/

Aşılananlar ne kadarAşılananlar ne kadaryaşayacak?

Bana sık sık şu soru soru soruldur: "Eğer "aşıyı" aldıysam, ne kadar yaşayacağım?" Bu soruyu, 2015 yılındaBana sık sık şu soru soru soruldur: "Eğer "aşıyı" aldıysam, ne kadar yaşayacağım?" Bu soruyu, 2015 yılındahematolojik biyoweapon olarak kullanılmak üzere grafen oksit patentini geliştiren dr. Mylo Canderian adlı birarkadaşıma sordum.Dr. Canderian, Dünya Sağlık Örgütü'nde tıbbi bir ortaktır ve ayrıca Klaus Schwab'ı ve DSÖ'nün 2022 için ikincilbir hedefi olan dünya dijital para birimini tanıtan "Büyük Sıfırlama"yı desteklemektedir.Açıkçası, Dr. Canderian, Georgia Guidestones'un nadiren tartışılan ilke 10'unu takip eden bir"genosidalküreselci" olarak adlandırdığım şeydir. doğaya yer bırakın." Dr. Canderian, dünya nüfusunun % 95'inin bir anönce ötenazi yapılması gereken "işe yaramaz parazitler" olduğuna inanıyor.

"Chicago, Baltimore veya Los Angeles şehir merkezine bakın," dedi, "ve işe yaramaz parazitlerin neden"Chicago, Baltimore veya Los Angeles şehir merkezine bakın," dedi, "ve işe yaramaz parazitlerin nedenkuduz köpekler gibi ötenazi yapılması gerektiğini açıkça göreceksiniz."Dr. Mylo Canderian, grafen oksit mucidi

Eleştirel ırk teorisini destekleyen "bulaşıcı eğitimcilere" olan nefretini dile getirdi ve "aşının" "dünyadaki insanEleştirel ırk teorisini destekleyen "bulaşıcı eğitimcilere" olan nefretini dile getirdi ve "aşının" "dünyadaki insankanserine" son vereceğinden emin.Dr. Canderian, Masonların dünyayı "insanlık vebasından" kurtarma görevinin ve bağlılığının ateşli birdestekçisidir. Ben de Mylo'ya sordum.

"Aşılananlar aşıdan sonra ne kadar"Aşılananlar aşıdan sonra ne kadaryaşamak zorunda olduklarını nasıl kesinolarak bilebilir?"

Canderian bana "Döngü Sonu Formülü" adlı bilgileri sundu. Hesaplamanın ne kadar basit olduğunu açıkladı.

"Basitliğin gücü", dedi. "Enjeksiyondan döngünün sonuna kadar en fazla on yıllık bir döngü var" [veya"Basitliğin gücü", dedi. "Enjeksiyondan döngünün sonuna kadar en fazla on yıllık bir döngü var" [veyaölüm], dedi. "Ve bu değeri belirlemek son derece kolaydır."Herhangi bir hematologın mikroskop altında saniyeler içinde görebildiğini ve hatta elektron mikroskobualtında daha kolay görebileceğini söyledi.

"Grafen oksitten etkilenen veya grafen oksitle kirlenmiş kan yüzdesi, döngünün sonundaki hesaplamanın"Grafen oksitten etkilenen veya grafen oksitle kirlenmiş kan yüzdesi, döngünün sonundaki hesaplamanın karşılığıdır", diye duyurdu .Dr Mylo Canderian

Kandaki grafen oksit konsantrasyonu ne kadarKandaki grafen oksit konsantrasyonu ne kadaryüksek olursa, ölüm o kadar hızlı gerçekleşir.

Başka bir deyişle, diğer girdi kriterleri dışında kanında % 20 grafen oksit çürümesi bulunanBaşka bir deyişle, diğer girdi kriterleri dışında kanında % 20 grafen oksit çürümesi bulunan"aşılanmış bir kişi" [Deneysel Kullanım İzni Eugenics Depopulation Lethal Injection Bioweapon ile sokulanherkes olarak adlandırdığı gibi] 8 yıl yaşayabilir. [10 yıl%20'den az]. %70 grafen oksit konsantrasyonuolan biri 3 yıldan fazla yaşamayacaktır. [10 yıl %70'ten az].

Dr. Jane Ruby kısa süre önce Stew Peters ile podcast'inde röportaj yaptı ve grafen oksite maruz kaldığındaDr. Jane Ruby kısa süre önce Stew Peters ile podcast'inde röportaj yaptı ve grafen oksite maruz kaldığındabozulan kanın nasıl göründüğüne ilişkin örnekler gösterdi. Grafen oksit, bilmeyenler için, kalp, akciğerler,beyin ve kan ile oksijen için savaşan haberci RNA spike proteinlerinin ve prionlarının bileşenidir. Grafen oksit,vücudu gerekli oksijenden mahrum eden ve anafilaktik şok, toksik kan pıhtılaşması, ölümcül pulmoner felç,mitokondriyal kanser ve endotel kanseri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok komplikasyonaneden olan bir oksijen süngeridir.

Dr. Mylo Canderian'ın bakış açısı Klaus Schwab, Bill Gates ve Big Pharma CEO'larına benzer:

BIRAK HEPSINE!BIRAK HEPSINE!

Bırak hepsi ölsün!

Mylo'ya ikinci ve üçüncü dozların ve güçlendiricilerin etkisinin ne olduğunu ve bunun döngünün sonunda tabloyu nasıl değiştirdiğini sordum. Mylo cevap verdi:

"Hematolojik testlerle her şey ölçülebilir. Moronlar ne kadar şırınga ve güçlendirici alırsa, kanları"Hematolojik testlerle her şey ölçülebilir. Moronlar ne kadar şırınga ve güçlendirici alırsa, kanlarımikroskop altında o kadar kötü görünür ve o kadar hızlı gübre olurlar."  Dr. Mylo Canderian, grafen oksit mucidi

Sonunda, bu kadar milyarlarca insanı öldürme komplosunun böyle bir elit grup tarafından nasıl bu kadar gizliSonunda, bu kadar milyarlarca insanı öldürme komplosunun böyle bir elit grup tarafından nasıl bu kadar gizlitutulabileceğini sordum... Cevabı şuydu: "Masonluk hakkında pek bir şey bilmiyorsun, değil mi Steve?"

Sonuç:

Canderian ile yapılan röportajı okuyan herkes aşağıdakileri onaylamaktan kaçınamaz:Canderian ile yapılan röportajı okuyan herkes aşağıdakileri onaylamaktan kaçınamaz:

1. Aşılama ölümcül bir biyolojik silahtır.

2. Aşılamanın amacı sözde Covid'den muzdarip olanları iyileştirmek değil, aşılananları kısa, orta ve uzun vadedeöldürmektir.

3. Zorunlu aşılamanın ve sürekli yeni varyantların arkasında, serumda bulunan grafen oksit gibi ölümcülmaddelerle sadece yeni güçlendirici aşıların aşılananların istenen başarısını (ölümünü) garanti ettiği bilimselbilgidir.

4. Neredeyse tüm medya, sayısız üniversite ve bilim kurumu ve neredeyse tüm dünyanın ilk siyasi seti busoykırıma dahildir.

5. Tarihsel olarak eşi benzeri görülmemiş bu küresel soykırımın planı psikopatların beyinlerinde ortaya çıktı.

6. Dünyayı neredeyse aşılmaz bir bilimsel, medya ve siyasi ağ ağıyla ölümcül bir şekilde pençesinde tutuyorlar.

7. Gezegenimizin geleceği için tek vizyona sahip etmenin sanrılarından ilham aldılar.

8. Masonlara ek olarak, Klaus Schwab liderliğindeki Davos'taki Dünya Ekonomik Formu (WEF) da bu güçyapısının en önemli kontrol merkezlerinden biridir.

9. Geleceğin siyasi liderlerinin seçildiği yer burasıdır.

10. Ve bugün görevdeki sayısız devlet başkanı ve bakanı sadece WEF'in (Merkel, Spahn, Macron, Kurz vediğerleri.m) korunması yoluyla göreve geldi.